Tuszowanie siwych włosów (Cover 5 L’Oreal Professionnel) – oferta dla mężczyzn

Z myślą o mężczyznach – tuszowanie siwych włosów Cover 5 L’Oreal Professionnel Homme

więcej...
Rytuał Odżywczy Nutritive w specjalnej cenie!

W programie wizyty:

  • Diagnoza włosów i skóry głowy
  • Spersonalizowany Rytuał Odżywczy Nutritive
  • Dobór pielęgnacji do stosowania w domu
więcej...
DANDE NANOKERATIN to rewolucyjne prostowanie włosów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientek mamy przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę na zabieg nanokeratynowy. Jest to wyjątkowy zabieg oparty na innowacyjnym rozwiązaniu technologicznym, który wykorzystuje nano molekularną keratynę, która wnika w nawet najmniejsze szczeliny włosów.

więcej...
Volumceutic

Pomoc cienkim i delikatnym włosom! Jest to wyjątkowy zabieg, który pogrubia włosy nadając objętości „push-up” przez 72 h. Objętość włókna włosa jest widocznie zwiększona, a włosy odżywione.

więcej...
Lissceutic

Jeśli Twoje włosy są uwrażliwione i trudno je ujarzmić wybierz usługę nawilżającą i dyscyplinującą włosy. Ten zabieg zapewnia długotrwałą ochronę przed wpływem wilgoci i perfekcyjne wygładzenie włosa. Usługa ta nie jest zalecana do cienkich włosów.

więcej...
Ultradźwiękowa pielęgnacja z podczerwienią

Działanie promieniowania podczerwonego:

  • Przekształca obojętne cząsteczki wody H4O w pełne cząsteczki wody H2O, co sprawia, że krew może przetransportować więcej tlenu. Poprawia także siłę połączenia między molekułami, dzięki czemu większe molekuły (np. białka) są odnawiane.
więcej...
Linia Serioxyl

Serioxyl to kompleksowa pielęgnacja cienkich i pozbawionych gęstości włosów, która działa w czterech obszarach: mniejszej gęstości, mniejszej objętości, mniejszej grubości włosa oraz na włosy łamliwe i podatne na uszkodzenia. W celu uzyskania optymalnych rezultatów należy stosować wszystkie trzy kroki, czyli szampon, odżywkę oraz piankę pogrubiającą. Badania kliniczne potwierdziły skuteczność kosmetyków serii Serioxyl, dzięki którym włosy stały się wyraźnie grubsze i gęstsze.

więcej...
Protokół Discipline

Najmocniejszy kosmetyk dyscyplinujący stworzony dotąd przez Kérastase. 8 z 10 kobiet jest przekonanych po 28 dniach*. Formuła, zarezerwowana dla protokołu technicznego wykonywanego w salonie, zawiera w sobie kwintesencję technologii Discipline.

więcej...
Stempod

Usługa Steampod to ekspresowa usługa ultra pielęgnacyjnej stylizacji. Pro keratyna zawarta w kremie Steampod osadza się na włóknie włosa i pod wpływem pary wnika do jego wnętrza, odbudowując i chroniąc włosy dzięki uzupełnianiu ubytków naturalnego budulca włosów. Formuły są aktywne dzięki działaniu pary w trakcie stosowania prostownicy Steampod.

więcej...
Fusio Dose

Rytuał natychmiast upiększający włókno włosów.

więcej...
1 2